PKS Gostynin Sp. z o.o.


Idź do treści

Rozkład Gostynin

Rozkład Jazdy > Rozkłady

Rozkład Jazdy - Gostynin - ważny od 29.06.2014r.

Godziny Odjazdu

ST.

Kierunek - Przez

Godziny Przyjazdu

9:00 S; 12:00 2,5S nie jedzie p.Kruk; 15:35 S

4

BIAŁE p.Kruk, Gorzewo, Lucień
Miałkówek

-

12:45 1,3,4S do Lucienia;
14:30 S p.Lucień

4

BIAŁE p.Lucień, Antoninów

7:25 S; 13:17 S; 15:20 S

-

4

BIAŁE p.Miałkówek, Gorzewo

10:21 S

7:30 D; 13:15 S;
14:20 S p.Niecki; 15:35 D

2

BIAŁOTARSK p.Górki

8:20 S; 12:05 2,5x; 14:05 S;
15:20 S

7:20 S

2

BIAŁOTARSK p.Kozice, Zaborów Nowy,
Rębów

15:25 S

7:00 S

2

BIAŁOTARSK p.Sokołów, Niecki, Rębów

15:40 S

6:30 S; 11:15 2,5x; 12:25 S;
14:30 S

2

BIAŁOTARSK p.Solec

7:20 S; 8:20 D; 8:37 S; 14:05 S;
16:25 S

15:30 S p.Lipianki

4

DUNINÓW NOWY p.Lucień, Trzy Kopce

7:30 S

12:55 1,2,3,5S

4

FELIKSÓW p.Sierakówek, Skrzany

8:35 S

14:45 S; 15:40 S; 18:30 S

5

GĄBIN p.Korzeń, Koszelew

7:45 S; 8:25 S; 16:10 S

13:40 S

3

GĄBIN p.Szczawin, Pacynę

15:25 S przez Zaździerz;
15:25 S przez Osowię

14:00 Po

1

GIŻYCKO p.Płock, Mławę, Mrągowo

18:28 Po

13:50 S; 14:35 W

4

GORZEWO p.Bierzewice, Kruk

7:40 S; 13:40 S; 14:34 S;
15:25 S

-

-

IŁÓW p.Brzozów, Sanniki, Gąbin, Łąck

7:35 S

10:46 bP; 16:00 bP; 19:15 bnP

2

INOWROCŁAW p.Wocławek, Radziejów

7:21 bP; 12:51 UbP; 17:55 bP

6:30 bnP

5

JELENIA GÓRA p.Kutno, Kalisz,
Wrocław

17:45 dPł

14:00 S do Trębek

5

KAMIENIEC p.Sierakówek, Skrzany,
Trębki

-

13:50 S

1

KIERNOZIA p.Łąck, Gąbin

8:15 S

6:35 S; 13:50 S; 15:35 S

4

KRUK p.Bierzewice

7:40 S; 10:21 S; 13:40 S;
14:34 S; 15:05 W; 15:25 S

12:40 S

4

KRUK p.Legardę

-

9:25 D; 11:52 S; 15:20 D;
19:37 b

5

KUTNO p.Strzelce, Sójki

5:50 b; 6:40 b; 7:15 S; 8:55 b;
11:55 S; 17:09 D

12:45 1,3,4 S

4

LUCIEŃ

13:17 1,3,4 S

-

3

LUSZYN p.Skoki, Szczawin, Pacynę

8:40 S

7:50 S; 16:10 W

2

ŁANIĘTA p.Kozice,Sokołów

8:40 S; 17:11 S

12:45 S; 12:45 2,5xW;
14:45 S; 16:10 S

2

ŁANIĘTA p.Sokołów, Niecki

6:35 W; 7:30 S; 13:53 2,5xW;
14:03 S

7:30 D; 11:00 b; 16:05 bn;
18:30 Po

5

ŁÓDŹ p.Kutno, Łęczycę

13:15 F; 13:53 Po; 15:09 b;
21:28 Un

6:40 D; 8:51 b; 12:46 b;
14:21 b; 16:50 U

5

ŁÓDŹ p.Kutno, Piątek

9:49 b; 12.29 b; 17:39 b

15:00 U+uM

3

ŁÓDŹ p.Szczawin, Żychlin, Piątek

21:00 U+uM

6:35 S; 6:35 S p.Kruk; 14:35 S

4

MIAŁKÓWEK p.Bierzewice, Lucień

7:40 S; 10:21 S; 13:40 S;
14:00 S; 15:05 FH; 15:25 S

12:40 S bez Białego

4

MIAŁKÓWEK p. Legardę, Lucień, Białe

7:31 S

12:00 S; 14:40 W

3

PACYNA p.Szczawin, Suserz,
Łuszczanówek

7:15 W

10:00 D; 12:30 D

4

PŁOCK p.Duninów, Soczewkę

9:15 D; 13:30 D; 18:20 D

6:40 W; 5:00 bn; 5:45 D; 6:28 b;
6:50 S; 7:08 S; 8:00 D; 8:48 b;
9:50 b; 10:45 D; 12:30 b; 13:20 bn; 13:40 S; 14:45 D; 15:10 b;
16:20 D; 17:40 b; 18:00 DPŁ;
21:30 bn

1

PŁOCK p.Łąck, Grabinę

6:27 UnP; 7:25 D; 8:40 D; 8:45 b;
9:20 D; 10:20 D; 11:00 b; 11:53 S;
12:45 b; 13:35 F; 14:20 b; 14:35 S;
15:17 D; 15:55 i; 16:00 Un; 16:50 b; 17:05 Ln;17:20 LrnK; 17:40 b;
19:05 L; 19:36 b; 20:20 Dłkr;
21:05 Lr; 23:05 bn

14:40 S

3

ROMANÓW p.Osowię, Suserz, Pacynę

-

15:30 S

3

ROMANÓW p.Sczawin, Suserz, Pacynę

7:15 S

-

1

SANNIKI p.Łąck, Gąbin

7:35 S; 8:11 S

-

1

SANNIKI p.Łąck, Zaździerz, Gąbin

15:40 S z Gąbina

14:40 S

3

SANNIKI p.Szczawin, Pacynę, Lwówek

7:19 S; 10:12 D

16:30 D

3

SANNIKI p.Szczawin, Suserz, Pacynę

-

7:35 S p.Leśniewice; 7:40 S

4

SIERAKÓWEK - szkoła p.Stanisławów,
Skrzany, Amielin

8:45 S; 8:52 S; 15:00 5S; 15:40S
16:00 1-4 S

14:25 S

2

SOLEC p.Baby Dolne, Polesie

-

7:05 S; 7:25 S

3

SZCZAWIN KOŚCIELNY p.Osowię

8:35 S p.Trębki; 13:30 S p.Kaleń;
15:25 S

4:15 1xs#; 7:23 gb;
8.30 b; 12:53 bn; 14:20 b;
16:30 bG+M; 18:04 b

5

WARSZAWA p.Gąbin, Sanniki,
Sochaczew

10:31 bP; 13:15 1sx#; 15:45 b;
15:58 b; 19:13 bn; 20:45 b;
22:15 bG+M

6:00 dwn

3

WARSZAWA p.Pacynę, Sanniki,
Sochaczew

17:05 dwn

13:40 S

5

WIĄCZEMIN p.Korzeń, Gąbin, Słubice

7:35 S; 7:41 S

13:40 S

5

ŚWINIARY p.Korzeń, Gąbin, Słubice

7:35 S; 7:41 S

15:30 S

3

ŚWINIARY p.Osowie, Szczawin, Gąbin

7:30 S

7:20 S

3

ZALESIE Osiedle

7:50 S; 10:46 UCr

7:30 S; 13:40 1,5 S; 13:45 S;
14.20 Sg

5

ZWOLEŃ

9:02 S; 14:45 1,5S; 14:45 S;
15:31 Sg

14.00 S do Trębek; 15:50 D

4

ŻYCHLIN p.Sierakówek, Trębki

7:16 F

11:10 S

3

ŻYCHLIN p.Szczawin, Suserz

7:06 S

Oznaczenia Kursów - Rozkład Jazdy Gostynin

+

kursuje w dni świąteczne

1

kursuje w poniedziałki

2

kursuje we wtorki

3

kursuje w środy

5

kursuje w piątki

b

nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII

d

nie kursuje w dniu 1.I, w I i II dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII

ł

nie kursuje 2 stycznia

o

kursuje od 30.06.2013 do 01.09.2014

u

kursuje dodatkowo 31.10.2013r

x

kursuje w dni robocze

D

kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

G

kursuje w piątki i dodatkowo 31.10.2013r

P

kurs pośpieszny

S

kursuje w dni nauki szkolnej

n

nie kursuje 24,31 grudnia i w Wielką Sobotę

M

nie kursuje 15.08.2014r, 2.01,1.05 i 5.06.2015r.

N

nie kursuje w 1-szy dzień Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanoc

W

nie kursuje w wakacje i ferie szklone

U

nie kursuje 25.12 ; 01.01 i w pierwszy dzień Wielkanocy

Strona główna | Firma | Rozkład Jazdy | Usługi | Ogłoszenia | Pliki/Linki | Kontakt | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego